Moderna jest firmą deweloperską pochodzącą z Gdyni. Dla nich bycie deweloperem to nie tylko budowanie, ale i tworzenie lepszej przyszłości. Stawiają na modernizm, unikalność i funkcjonalność. Bardzo dokładnie wybierają lokalizacje, w której powstanie nowy budynek oraz ze względu na element nowoczesności, zawsze starają się wpasować go w istniejącą zabudowę. Jak sami mówią, odpowiadają na potrzeby wymagającego i zamożnego klienta, zwracają uwagę na detale. Dopracowują każdy element. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, pracującej z pasją i zaangażowaniem, są doceniani przez rynek.

W ich realizacjach znajdujemy zarówno mieszkania jak i apartamenty, a także lokale zaprojektowanie z myślą o usługach i biznesie.

Wykonane realizacje, obok których nie można przejść obojętnie:

• Kamienica Moderna przy placu Kaszubskim. Zdobyła wyróżnienie „Czasu Gdyni” dla najlepszej inwestycji w kategorii Architektura. Jest to elegancki budynek mieszkalny z częścią usługową.
• Ekskluzywny apartamentowiec Lighthouse. Przyciąga uwagę swoją oryginalną bryłą. Zlokalizowany jest przy ul. Norwida 1 w Gdyni.
• Nagrodzony Budową Roku 2015 - Baltiq Plaza. Inwestycja ta mieści się w samym centrum Gdyni przy ul. Świętojańskiej 43-45. Stała się ona symbolem rozwoju, wprowadziła do miasta element nowoczesności i elegancji.
• Victoria Residence – luksusowe apartamenty w centrum Sopotu.
• Nautikka – modernistyczna inwestycja w Gdyni

Deweloper realizuje w tej chwili swoją pierwszą inwestycję w Warszawie przy prestiżowym adresie Złota-Chmielna, oraz kameralne osiedle Front Park w Gdyni.