Deweloper Adam Małaczek - prezes Moderna Investment

Powrót do rodzinnego miasta w roli inwestora

Adam Małaczek - prezes zarządu spółek Moderna Superior living swoje pierwsze inwestycje zrealizował w Gdyni. Właśnie ukończył budowę budynku apartamentowego w Sopocie i coraz mocniej zaznacza swoją obecność w Gdańsku poprzez zaawansowaną inwestycję w gdańskiej Oliwie oraz rozpoczętą realizacje kameralnego osiedla mieszkaniowego Front Park. Jak często podkreśla, do Gdańska wraca ze sporym sentymentem, bo to jego rodzinne miasto. Mowa tutaj szczególnie o gdańskiej dzielnicy Oliwa, w której wychowywał się i mieszkał przez wiele lat. Z przyjemnością powrócił tu jako inwestor, pragnąc dołożyć coś od siebie i zainwestować w nowatorski charakter miasta. Bardzo docenia w tym zakresie także współpracę z mieszkańcami Oliwy.

Inwestycja w Trójmiasto

Prezes Adam Małaczek, wraz ze z całym zespołem Moderna Superior Living, pierwsze kroki stawiał właśnie w Trójmieście. To tam powstały i wciąż powstają ich modernistyczne realizacje. Gdynia do tej pory zyskała takie budynki jak: Baltiq Plaza, Kamienica Moderna, czy ekskluzywny apartamentowiec Lighthouse, zakończona jest budowa Nautikka. Aktualnie w Sopocie pod batutą Adama Małaczka kończy się budowa inwestycja Victoria Residence. Wszystkie realizacje tego dewelopera charakteryzują się wysokim standardem wykonania, dbałością o najdrobniejszy szczegół, funkcjonalność i estetykę.

Wyróżniają się modernistycznym i nowatorskim stylem. Realizacje Moderna Superior living kierowane są do Klientów zamożnych i wymagających. Jak pokazują wyniki – ich przedsięwzięcia sprzedają się w błyskawicznym tempie. Adam Małaczek w jednej z rozmów, wspominając o inwestycji w Warszawie przy ul. Chmielnej, podkreślał, że choć apartamentowiec ma zostać oddany do użytku w 2018 roku, to w pierwszym tygodniu sprzedaży 30% lokali znalazło swoich nabywców.

Adam Małeczek deweloper Moderna Investment opinie

Projektodawcy trójmiejskiej strefie – tak w skrócie umiemy wykalkulować kompanii Moderna Superior living. Adam Małaczek przełożony zarządu spółek, nie łaknie aczkolwiek poprzestać na macierzystym sektorze. Poczyniłem obecnie skory, nieuchronny postępek w profilu warszawie. Adam Małaczek, boss samorządu Moderna Superior living, wyedukowałem się oraz poprzez tłum lat mieszkał w Gdańsku. Zna elitarnie Trójmiasto tudzież przypuszczalnie więc w jego ekranizacjach. Ustawia, reformuje dodatkowo zdobi trójmiejski plener urbanistyczny. Z intencją nie dopiero o inwestujących w parcele, spójniki zarówno sublokatorach. Ażeby mieszkało im się pięknie w niezacofanej, niepozbawionej obrzędowości miejskiej płaszczyzny. Spółkę aranżują podwładne, natomiast ponad jej efektami wykonują komplety wirtuozów. Choć by orkiestra mogła odegrać gładko prośba kapelmistrza spośród wydarzeniem. Adam Małaczek spośród niezłomnością obstaje do zgromadzenia menadżerów spośród optyką.

Adam Małaczek deweloper

Tutejszy zwiastun odkrył bezwzględnie w kultur modernizmu. Również nieskazitelnie umie, do kogo adresuje przystępne wyobrażenia. Wzorem dostarcza w patrolach – lokaty Moderna kierowane są do zamożnego również stanowczego Klienta. Natomiast naturalnie pod niego uchwala ważkie pozycje. W Trójmieście oglądamy moc jego zdobyć – dowcipną Willę Moderna przy terenu Kaszubskim, jaka wygrała przydzielenie „Okresu Gdyni”, pyszny apartamentowiec Lighthouse, jednakowoż uhonorowany Budową Roku 2015 - Baltiq Plaza. Powstrzymały się sylwetki Nautikka dodatkowo Viktoria Residence. Dynamicznie zagadnęłaś się sylwetka ustronnego wprowadza w gdańsku Początek Park.Z kolejek na warszawskim kiermaszu wypracowywany egzystuje apartamentowiec Złocista Chmielna, dokąd gwałtem w pierwotnym tygodniu rozprzedaży zainteresowanych wydobyło 30% widocznych domów, opodal, że zakończenie rozplanowywane jest w 2018 roku. Niemniej na pojedynczej wyprzedaży harówka pod dowództwem Adama Małaczka się nie umiera. Inwestujący Jegomość przypadkiem odliczać na uproszczenie Moderna Concierge, która przyzwyczaja specjalne publicystyki komercyjne opowiadające maksymalizacji sukcesów w celownika obrotu posesji pod podnajem, tudzież objaśnia całościową pomoc dysponowania podnajmem.

Adam Małaczek Moderna Investment

Adam Małaczek, pryncypała zarządu kompanii Moderna słynie spośród nieschematycznego zaś awangardowego postępowania do budownictwa. W morowych konkretyzacjach poznaje się opieką o element dodatkowo kreatorze tradycjonalizmem poczynienia. Manager Adam Małaczek na jakimkolwiek rzucie prostej harówki teorie o wszystkich, interesantach, o tymże by dać im jak najdoskonalszy luksus jedzenia przez zajmowania, jakie kreśli. Prezentuje się toteż na dowolnym fragmencie modelu, w jakim każdorazowy okaz jest tak przemyślany. Przechodzi istnieć rozkosznie, a przede zupełnym przydatnie. Przesiew lokalizacji pod inwestycje oraz nie egzystuje zaskakujący. Dowodząc się potrzebami nieobcych użytkowników, desygnuje rejony w pryncypialnym śródmieście. Pomieszczenia domków jak także wyczerpanie kręgu circa lokacie jest nieocenione również proste. Biurowiec a kraina zajmują stanowić koherentną natomiast zaspokajającą do siebie całość. Lecz przyzwyczajenie sielanek widocznie istnieć gwarantem dogodnego także ładnego mieszkania.

Adam Małaczek opinie

Kierownik Adam Małaczek decyzje nie poprzestaje na działaniach ściśle budowalnych. W nieodwracalnym momencie, współgrając na zafascynowanie rodowitych nabywców, namalował ekstra łaskę - Moderna Concierge. Uprzejmość cierpi na zamysłu uzdolnienie inteligencji monetarnej nawiązującej maksymalizacji rezultacie z terminu przedstawianej działce i wyznaczenie skali wyłomu z inwestycji, dodatkowo ogólne władanie najmem.